Akademik Bölümler

FMV ÖZEL IŞIK İLKOKUL ve ORTAOKUL 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YÖNETİCİ VE ÖĞRETMEN LİSTESİ 

SIRA NO

ADI-SOYADI

BRANŞI

SIRA NO

ADI-SOYADI

BRANŞI

1.    

Gülbahar GÜRSOY

Okul Müdürü – İngilizce

36.

Damla DÖNMEZ

Fen ve Teknoloji

2.    

Semin NOYAN

Md. Yrd. – Sınıf Öğret.

37.

Selin AGULLO ORUÇ

Yabancı Diller Bölüm Bşk.

3.    

Gülnur UYLUKÇU

Md. Yrd. – Beden Eğitimi

38.

Erin RYAN

İngilizce

4.    

Hakan YAVUZER

Md.Yrd. - Matematik

39.

Ömer KARABACAK

İngilizce

5.    

Afitap Songül ŞİMŞEK

1A Sınıf Öğretmeni

40.

Nina Natalie

De COITO

İngilizce

6.    

Yeliz ADANÇ

1B Sınıf Öğretmeni

41.

Scott Martyn BLOODWORTH

İngilizce

7.    

Feray HAMARAT

1C Sınıf Öğretmeni

42.

Gülay UĞUZ

İngilizce

8.    

Özge ÇETİN

1D Sınıf öğretmeni

43.

Esra KARTAL

İngilizce

9.    

Derya KOÇ

2A Sınıf Öğretmeni

44.

Ayşegül YÜCEL

İngilizce

10.  

İclal GÖÇMEN

2B Sınıf Öğretmeni

45.

İlke Menekşe GEREDE HOYLAND

İngilizce

11.  

Zeynep TUĞLUOĞLU

2C Sınıf Öğretmeni

46.

Maaika KRUGER

İngilizce

12.  

Onur MUTLU

3A Sınıf Öğretmeni

47.

Semih GENÇALİOĞLU

İngilizce

13.  

Seçil KAPTAN

3B Sınıf Öğretmeni

48.

Tanzia Aimi LOKMAN

İngilizce

14.  

Burçin SEYLAN

3C Sınıf Öğretmeni

49.

Manning Loic HUDSON

İngilizce

15.  

Ani BASMACIYAN

4A  Sınıf Öğret./Zümre Bşk.

50.

Garrett M.GARCIA

İngilizce

16.  

Sezgi FİLİZ

4B Sınıf Öğretmeni

51.

Gülay ÖZBAY

Almanca 

17.  

Özlem KÜTÜKOĞLU

4C Sınıf Öğretmeni

52.

Banu ÇETİNSARAÇ AKTAN

Fransızca

18.  

Sevilay YURTSEVER

Sınıf Öğretmeni

53.

Gül Sena ERDOĞDU

İspanyolca

19.  

Pınar ELDEŞ

Türkçe Sosyal  Bölüm Bşk.

54.

Şenay ÜRGEN

Beden Eğitimi

20.  

Neslihan TIRLI

Türkçe

55.

Orhan YAVUZ

Beden Eğitimi

21.  

Dinçer YURTTAŞ

Türkçe

56.

Ali Ekber ASLAN

Beden Eğitimi

22.  

Duygu ALTINDAĞ

Türkçe

57.

Şehnaz YALMAN

Uyg.Ders.Böl. Bşk.- Müzik

23.  

Dilek AKYÜZ

Türkçe 

58.

Burcu Pınar KARABİBER

Resim-İş

24.  

Tarık DİKCİ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

59.

Gülay USLU

Resim-İş

25.  

Melek DUMAN GÜNGÖR

Sosyal Bilgiler

60.

Sinem BAYRAKTAR

Müzik 

26.  

Melda ERDOĞAN

Sosyal Bilgiler

61.

Volkan ÜNAL

Müzik

27.  

Sevim ALKAYA

Sosyal Bilgiler

62.

Meral KESKİN

Koord. Psikolojik Danışman

28.  

Oğuz ALPER

Matematik / Zümre Başk.

63.

İrem KİLİMCİ

Psikolojik Danışman

29.  

Meryem ERDEN ÇETİN

Matematik

64.

Seren CANANOĞLU

Psikolojik Danışman

30.  

Zeliha CELEP

Matematik

65.

Sinem AKAR DOĞAN

Psikolojik Danışman

31.  

Tuğba AZSÖZ

Matematik

32.  

Selin BOZKURTLAR PEÇE

Bilgisayar

33.  

Işın HİNTOĞLU

Fen ve Teknoloji / Zümre Başk.

34.  

Banu AYKIN KÖYLÜER

Fen ve Teknoloji

35.  

Gülşen AKMAN

Fen ve Teknoloji

            Gülbahar GÜRSOY

                                                                                                                                                                                            Okul Müdürü