BAĞIŞLARINIZ İÇİN

Geleceğinize IŞIK tutun

132 yıllık geçmişi ile Türkiye'nin en köklü eğitim kurumlarından biri olan Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları; Nişantaşı, Ayazağa, Erenköy, Ispartakule/Bahçeşehir ve Şile Kampuslerinde; Anaokulları, İlköğretim Okulları, Liseleri- Fen Lisesi ve Üniversitesi ile devam ettirdiği eğitim-öğretim sürecinde eğitime değerli katkılar sağlamakta ve Ata'mızın çizdiği yolda yürüyecek, Türkiye'nin aydınlık geleceğine inanan nesiller yetiştirmektedir.

Vakfımızın misyonlarından biri de üstün başarılı öğrencileri ödüllendirerek , maddi durumu yetersiz, yetenekli öğrencilere ücretsiz okuma hakkı vermek ve bu sayede olanaklar ölçüsünde fırsat eşitliği sağlayabilmektir.

Yürüdüğümüz bu yolda sizlerin katkıları, 132 yıldır eğitime gönül vermiş olan Vakfımız için çok kıymetlidir. Çağdaş eğitime yapılacak her yardım ile ülkemizin ufkunu biraz daha aydınlatacak, gençlerin eğitim görmesine destek vermiş olacak ve Türkiye'nin aydınlık geleceğine inanan, Atatürk'ün çizdiği yola yürüyecek insanların yetiştirilmesine de katkıda bulunmuş olacaksınız.

Değerli bağışlarınız için şimdiden teşekkür ederiz. Her bağış bizim için kıymetlidir. Detaylı bilgi için Mali İşler Yöneticisi Sibel Merdan ile (212 233 12 03-1154) görüşebilirsiniz.

Euro.Message madebycat