100 Yıllık Okullar 10. Spor Şöleni Müsabaka Sonuçları

FMV IŞIK OKULLARI 100 YILLIK OKULLAR 10. SPOR ŞÖLENİ

Birinci Gün Sonuçları
Basketbol:
Notre Dame De Sion Fransız Lisesi 47 Vefa Lisesi 35
Fatih Gelenbevi Lisesi 49 Darüşşafaka Lisesi 65
Sankt George Avusturya Lisesi 50 Sultanahmet Suphi Paşa T.M.L. 5
Fenerbahçe Koleji 31 Nişantaşı Anadolu Lisesi 38
Haydarpaşa Lisesi 17 Üsküdar Amerikan Lisesi 38
Eseyan Ermeni Lisesi 15 Davutpaşa Lisesi 54
Beyoğlu Anadolu Lisesi 9 Şişli Terakki Lisesi 50
Alman Lisesi 19 Özdemir Sabancı Emirgan Ana. Lis. 46
Getronagan Ermeni Lisesi 40 FMV Ö. Işık Lisesi 23
Galatasaray Lisesi 26 Saint Benoit Lisesi 31
İstanbul Lisesi 35 Saint Michel Fransız Lisesi 30
Deniz Lisesi 20 Sultanahmet Tek.E:M.L. 21
FMV Ö.Ayazağa Işık Lisesi 60 İtalyan Lisesi 35
Özdemir Sabancı Emirgan Ana. Lis. 35 FMV Ö. Erenköy Işık Lisesi 55
Voleybol:
Haydarpaşa Lisesi 2 FMV Ö.Işık Lisesi 0
Getronagan Ermeni Lisesi 0 Galatasaray Lisesi 2
Saint Benoit Fransız Lisesi 2 İtalyan Lisesi 0
Notre Dame De Sion Fransız Lisesi 2 FMV Ö.Ayazağa Işık Lisesi 0
Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi 2 Sultanahmet Suphi Paşa T.M.L. 0
Selçuk Kız Teknik ve Meslek Lisesi 2 FMV Ö. Erenköy Işık Lisesi 0
Beyoğlu Anadolu Lisesi Ö.Alman Lisesi
Futbol:
Üsküdar Amerikan Lisesi 5 Sultanahmet Suphi Paşa T.M.L. 3
Ö.Alman Lisesi 0 Saint Benoit Fransız Lisesi 2
Saint Joseph Fransız Lisesi 6 Fenerbahçe Koleji 2
İstanbul Erkek Lisesi 4 FMV Ö.Işık Lisesi 5
Nişantaşı Anadolu Lisesi 6 Eseyan Ermeni Lisesi 1
Galatasaray Lisesi 1 Sultanahmet Tek.E:M.L. 2
Getronagan Ermeni Lisesi Hükmen FMV Ö. Erenköy Işık Lisesi 3
Gelenbevi Anadolu Lisesi 4 Haydarpaşa Lisesi 1
Notre Dame De Sion Fransız Lisesi 3 Davutpaşa Lisesi Hükmen
FMV Ö.Ayazağa Işık Lisesi 7 Saint Michel Fransız Lisesi 1
Tenis Erkekler:
Ozan Bedük(Ayazağa Işık) 2 (S.Benoit) WQ
Emre Yener(Üsk.Amerikan) 2 Barış Mersinli(Deniz Lisesi) 0
Sonay Akay(Nişantaşı Işık) 0 Yusuf Akman(Haydarpaşa) 2
Cihat Ekiz(Deniz Lisesi) 2 Yiğit Genç(Nişantaşı Işık) 1
A.İlteriş Öncebe(S.Benoit) WQ M.Kemal Pakso(Alman) 2
Engin Sezerli(Ayazağa Işık) 2 Alp Gülel(S.Joseph) WQ
Burak Hamamarian(Erenköy Işık) 1 Emre Taşdemir(Deniz Lisesi) 2
Ozan Ünal(Alman) 2 (S.Benoit) WQ
Mert Erkangil(Ayazağa Işık) 1 Berke Parar(Üsk.Amerikan) 2
Barış Erdemli(S.Joseph) WQ Sarper Aksu(Nişantaşı Işık) 2
Günay Külahçıoğlu(Erenköy Işık) 0 Arthur Üzümyemezoğlu(AlmanL) 2
Tarık Zenel(S.Joseph) WQ Ozan Bedük(Ayazağa Işık) 2
Emre Yener(Üsk.Amerikan) 2 Yusuf Akman(Haydarpaşa) 0
Cihat Ekiz(Deniz Lisesi) 0 Berke Boz(Erenköy Işık) 2
M.Kemal Pakso(Alman) 0 Engin Sezerli(Ayazağa Işık) 2
Deniz Karaca(Üsk.Amerikan) 2 Emre Taşdemir(Deniz Lisesi) 0
Arda Genç(N.D.D.Sion) 2 Ozan Ünal(Alman) 0
Berke Parar(Üsk.Amerikan) 2 Sarper Aksu(Nişantaşı Işık) 0
Tenis Kızlar:
F.Defne Özerden(Ayazağa Işık) WQ Cemre Yüksel(Alman L.) 2
Öykü Asya Ay(Haydarpaşa) 0 Nil Şen(Üsk.Amerikan) 2
İrem Ergun(S.Benoit) 2 İkra Ekmekçi(Alman L.) WQ
Yağmur Altay(Nişantaşı Işık) 1 O.Selen Boş(Üsk.Amerikan) 2
Deniz Gürer(Haydarpaşa L.) 2 Ekin Çebi(Nişantaşı Işık) 0
Naz Özkaragöz(Saint Benoit) 2 Taygo Gedik(Üsk.Amerikan) 0
Sintia Apyan(Erenköy Işık) 0 Irmak Tuna(Alman L) 2
Aslı Cansever(Haydarpaşa L.) 0 İrem Karamanoğlu(Saint Benoit) 2
İrem Ergun(S.Benoit) 2 O.Selen Boş(Üsk.Amerikan) 0
Masa Tenisi Erkekler:
FMV Ö.Erenköy Işık Liseis 3 Vefa Lisesi 0
Notre Dame De Sion Fransız Lisesi 3 Alman Lisesi 2
FMV Ö.Işık Lisesi 3 Saint Michel Fransız Lisesi 1
Üsküdar Amerikan Lisesi 3 Saint Benoit lisesi 1
Üsküdar Amerikan Lisesi 3 Nişantaşı Anadolu Lisesi 0
Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi 3 Vefa Lisesi 0
Masa Tenisi Bayanlar:
Üsküdar Amerikan Lisesi 3 FMV Ö.Işık Lisesi 0
Nişantaşı Anadolu Lisesi 3 Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi 2

FMV IŞIK OKULLARI 100 YILLIK OKULLAR 10. SPOR ŞÖLENİ

Üçüncü Gün Sonuçları
Basketbol:
FMV Ö.Ayazağa Işık Lisesi 50 İstanbul Lisesi 34
Davutpaşa Lisesi 44 FMV Ö. Erenköy Işık Lisesi 42
3. - 4.lük müsabakası
İstanbul Lisesi Hükmen FMV Ö. Erenköy Işık Lisesi 20
Final
FMV Ö.Ayazağa Işık Lisesi 51 Davutpaşa Lisesi 42
Voleybol
Galatasaray Lisesi 1 Notre Dame De Sion Fransız Lisesi 2
Davutpaşa Lisesi 2 Saint Joseph Fransız Lisesi 0
3. - 4.lük müsabakası
Galatasaray Lisesi 1 Saint Joseph Fransız Lisesi 2
Final
Notre Dame De Sion Fransız Lisesi 1 Davutpaşa Lisesi 3
Futbol
Notre Dame De Sion Fransız Lisesi 3 Saint Joseph Fransız Lisesi 1
Sultanahmet Tek.E:M.L. 2 FMV Ö.Ayazağa Işık Lisesi 3
3. - 4.lük müsabakası
Saint Joseph Fransız Lisesi Hükmen Sultanahmet Tek.E:M.L. 3
Final
Notre Dame De Sion Fransız Lisesi 0 FMV Ö.Ayazağa Işık Lisesi 3

FMV IŞIK OKULLARI 100 YILLIK OKULLAR 10. SPOR ŞÖLENİ YÜZME YARIŞLARI

Bayanlar 50 m. Serbest
1. Banu Küce S.Joseph Fransız Lisesi  0.28,69 532
2. Miray Soydaş  FMV Erenköy Işık  0.29,26  501
3. Duru Aldinç  FMV Ayazağa Işık 0.29,74 477
Erkekler 50. m.Serbest
1. K.Türker Ayar FMV Erenköy Işık 0.24,16 593
2. H.Can Yılmaz  S.George Avusturya  0.25,89 482
3. O.Baran Tezge S.George Avusturya  0.26,64 442 
Bayanlar 50 m. Kurbağalama
1. Banu Küce  S.Joseph Fransız Lisesi 0.36,32 498
2. Beste Aslan FMV Ayazağa Işık 0.36,34 497
3. Miray Soydaş FMV Erenköy Işık 0.37,44 455
Erkekler 50 m. Kurbağalama
1. Berkay Hopalı Vefa Lisesi 0.31,86 497
2. Deniz Sofu FMV Erenköy Işık 0.31,87 497
3. Çağrı Kurunç İstanbul Lisesi 0.32,87 431
Bayanlar 100 m. Karışık
1. İdil Konca FMV Erenköy Işık  1.11,37 529
2. Beste Aslan FMV Ayazağa Işık 1.14,12 472
3. Sedef Sezginer S.Joseph Fransız Lisesi  1.18,48 398
Erkekler 100 m. Karışık
1. A.Oğuz Aslanoğlu FMV Erenköy Işık 1.02,76 529
2. Deniz Levent Bol İstanbul Lisesi 1.05,06 474
3. Berkay Hopalı Vefa Lisesi 1.05,45 466
Bayanlar 4 x 50 m. Serbest
1. S.Joseph Fransız Lisesi (Banu-Dora-Sedef-Elif) 1.59,90 504
2. FMV Ayazağa Işık (Zeynep-Şevval-Duru-Beste) 2.00,61 495
Erkekler 4 x 50 m. Serbest
1. FMV Erenköy Işık (Berkay-Deniz-Oğuz-Kaan) 1.45,51 493
2. FMV Ayazağa Işık (Arda-Berk-Ege Mert-Emir 1.47,64 464
3. S.George Avusturya (Kaan-Barış-Bora-Can) 1.48,47 453
Bayanlar 50 m. Kelebek
1. Sedef Sezginer S.Joseph Fransız Lisesi 0.30,02 535
2. İdil Konca FMV Erenköy Işık 0.30,19 526
3. Duru Aldinç FMV Ayazağa Işık 0.31,06 483
Erkekler 50 m. Kelebek
1. A.Oğuz Aslanoğlu FMV Erenköy Işık 0.25,35 635
2. Barış Hayırseven Notre Dame De Sion 0.26,25 572
3. Deniz Levent Bol İstanbul Lisesi 0.28,42 451
Bayanlar 50 m. Sırt
1. Şevval Şengül FMV Ayazağa Işık 0.33,13 473
2. Lara Ulukan FMV Ayazağa Işık 0.38,63 179
3. Melis Çelik S.Joseph Fransız Lisesi 0.41,51 144
Erkekler 50 m. Sırt
1. K.Türker Ayar FMV Erenköy Işık 0.29,01 473
2. Emir Kayrak FMV Ayazağa Işık 0.29,68 443
3. Barış Öner S.George Avusturya 0.30,93 390
Bayanlar 100 m. Serbest
1. Dora Kutlutan S.Joseph Avusturya 1.04,24 500
2. Zeynep Balto FMV Ayazağa Işık 1.05,39 474
3. Zeynep Çam FMV Ayazağa Işık 1.07,75 426
Erkekler 100 m. Serbest
1. C.Hayrettin Yılmaz S.George Avusturya 0.55,29 536
2. Ege Mert Balcı FMV Ayazağa Işık 0.58,81 446
3. Ali Emre Ateş İstanbul Lisesi 0.59,60 428
Bayanlar 4 x 50 m. Karışık
1. FMV Ayazağa Işık(Şevval-Beste-Duru-Zeynep) 2.09,38 491
2. S.Joseph Fransız Lisesi(Sedef-Banu-Dora-Elif) 2.10,45 479
Erkekler 4 x 50 m. Karışık
1. FMV Ayazağa Işık(Emir-Berk-Arda-Berk) 1.57,34 418
2. İstanbul Lisesi(Batuhan-Çağrı-Levent-Emre) 1.59,92 391
3. S.George Avusturya(Narış-Kaan-Baran-Can) 2.03,66 357

OKUL PUAN DURUMLARI

Bayanlar
1. FMV Ayazağa Işık 5783 Puan
2. Saint Joseph Fransız Lisesi 4882 Puan
3. FMV Erenköy Işık 2536 Puan
Erkekler:
1. İstanbul Lisesi 5571 Puan
2. FMV Erenköy Işık 5045 Puan
3. Sankt George Avusturya Lisesi 4651 Puan
4. FMV Ayazağa Işık 4199 Puan

EN DEĞERLİ SPORCULAR

Bayanlar
Sedef Sezginer S.Joseph Fransız Lisesi 50 m. Kelebek 535 Fin Puan
Erkekler
A.Oğuz Aslanoğlu FMV Erenköy Işık 50 m. Kelebek 635 Fin Puan

    05 / 04 / 2012

    Euro.Message madebycat