ÇEVRİM İÇİ VELİ BULUŞMALARI “COVID 19’DA SON DURUM VE BİZİ BEKLEYENLER”

FMV Ayazağa Işık Lisesi ve Fen Lisesi Çevrim İçi Veli Buluşmaları kapsamında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Osman ERK  “Covid 19’da Son Durum ve Bizi Bekleyenler” başlıklı konuşmasıyla 3 Haziran Çarşamba günü velilerimizle bir araya gelmiştir.

Prof. Dr. Osman ERK; pandemi ve güncel gelişmeleri değerlendirerek ülkemiz açısından ihtiyatlı bir iyimserlik içerisinde olunmasının önemine vurgu yapmış ve alınması gereken önlemler ile bu önlemlerin gevşetilmemesi gerektiği üzerinde durmuştur.

Tüm dünyada korku salmaya devam eden Covid-19’un çocuk ve gençlerde az ve hafif, yetişkinlerde daha ağır seyretmesinin nedenleri ile bağışıklık sisteminin önemi, bağışıklık sistemini güçlendiren ve uzak durulması gereken besinler hakkında bilgi veren Sayın ERK, Koronavirüs üzerinde gerçekleştirilen aşı çalışmalarına da değinmiştir.

Katılımcılarımızın soru ve katkılarıyla tamamlanan bu değerli konferans için Sayın Prof. Dr. Osman ERK’e ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Galeri