FMV Ayazağa Işık Lisesi 12 IB Sınıfı Çevrim İçi Diploma Töreni

FMV Ayazağa Işık Lisesi 12 IB sınıfı öğrencilerinin mezuniyetlerini kutlamak amacıyla 15 Mayıs 2020 Cuma günü çevrim içi platformda "IB Diploma Töreni" düzenlenmiştir. Öğrencilerimiz için hazırlanan bu özel program, 12 IB sınıfı öğrencileriyle birlikte okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımıyla gerçekleşmiştir.

FMV Ayazağa Işık Lisesi ve Fen Lisesi Müdürü Özgür ALPER'in konuşması ile başlayan tören, öğrencilerin IB eğitimleri süresince gerçekleştirdikleri etkinlikler ve CAS çalışmalarından bölümlerin yer aldığı video ile devam etmiştir. Pandemi nedeniyle mezuniyet senelerinde bir süredir okuldan uzak kalan öğrencilerimiz, sanal ortamdan da olsa IB diplomalarını almanın gururunu ve buruk mutluluğunu yaşamışlardır. Tören, öğrencilerimizin ve ailelerinin, iki buçuk yıllık süreç boyunca kendilerine koşulsuz destek veren okul yöneticilerine ve öğretmenlere teşekkürleri ve duygu dolu paylaşımlarıyla sona ermiştir.

IB diploması alan öğrencilerimizi kutluyor, onlara yaşam boyu mutluluk diliyoruz. Emeği geçen yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

Galeri