Hazırlık ve 9.Sınıflar Veli Oryantasyon Toplantısı

FMV Özel Işık Lisesi, “Önce İyi İnsan Yetiştirme” hedefi doğrultusunda öğrencilerinin akademik ve kişisel gelişim ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılarken öğrencilerini daha iyi tanıma ve keşfetme sürecinde de aile ile iş birliğinin öneminin bilincindedir. Eğitim öğretim çalışmalarını uzaktan eğitim sistemiyle devam ettirdiğimiz bu dönemde veli-okul iş birliği daha da önem kazanmıştır.

19 Eylül 2020 Cumartesi günü FMV Özel Işık Lisesi ailesine yeni katılan velilerimiz için bir oryantasyon toplantısı düzenledik. Lise hazırlık ve 9. sınıf velilerimizin katıldığı toplantıda Okul Müdürü Sayın Hakan KULABER, velilerimize okulun işleyişi ve eğitim sistemimizde uyguladığımız programlar ile ilgili bilgiler verdi. Ardından müdür yardımcılarımızın ve diğer akademik birimlerin yaptığı sunumlarla velilerimiz kurumumuzu daha yakından tanıma fırsatı buldu. Zoom platformunda gerçekleştirilen sunumların akabinde velilerimizin soruları alındı ve toplantı sonlandırıldı.

FMV Özel Işık Lisesi ailesine yeni katılan tüm veli ve öğrencilerimize hoş geldiniz diyor ve tüm aile bireylerimize sağlıklı bir “Eğitim Öğretim Yılı” diliyoruz.

Galeri