ÜCRETSİZ OKUMA/BURS OLANAKLARI

Feyziye Mektepleri Vakfı başarılı öğrencileri ödüllendirerek ve maddi durumu yetersiz,  öğrencilere ücretsiz okuma veya çeşitli oranlarda burs imkanı sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu çerçevede ücretsiz okuma hakkı ve burs olanakları , "Feyziye Mektepleri Vakfı Ücretsiz Okutulacak Ve Burs Verilecek Öğrenciler Prosedürü" gereğince Yönetim Kurulu'nun kararı ile değişik oranlarda verilir ve yürütülür.

Ücretsiz okuma hakkından yararlanmak isteyen velilere, başvuru koşulları ve ücretsiz okuma hakkı ile ilgili ayrıntılar Okul Müdürlüğü'nce bildirilir.

Özel Öğretim Kurumlarında Ücretsiz Okuyacak Öğrenciler Hakkında Yönetmelik Hükümlerine göre Vakıfça verilen Ücretsiz Okuma Hakkının yanısıra Vakıf Yönetim Kurulu'nca belirlenen esaslara göre maddi durumu yetersiz öğrenciler ile liseye üstün başarı ile giren öğrencilere de değişik oranlarda değişik oranlarda burs imkanı sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için ve burs başvurularınız için Burs İşlemleri Uzmanı Ebru ÜNAL ile (212 233 12 03- 1115 ) görüşebilirsiniz.

Bağışta bulunmak için tıklayınız.
Euro.Message madebycat