BEDİA ÖZERİŞ FEN BİLİMLERİ ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜNÜ GÖKAY CAN KAZANDI

Uzun yıllar fen ve biyoloji alanlarında başarılı öğrenciler yetiştiren Işık Okulları emekli Biyoloji Öğretmeni Bedia Özeriş tarafından öğrencileri bilime teşvik etmek amacıyla verilen "Bedia Özeriş Fen Bilimleri Üstün Başarı Ödülü"nün bu yılki sahibi Ayazağa Işık Lisesi öğrencisi Gökay CAN oldu.

Bedia Özeriş Fen Ödülü için Işık Liselerinin fen derslerinde üstün başarı gösteren 4 öğrencisi arasında 13.5.2016 tarihinde, Doç. Dr. Ümit GÜZ, Doç. Dr. Hakan GÜRKAN, Doç. Dr. Timur CANEL, Yrd. Doç. Dr. Tuğba ÖZTÜRK ve Doç. Dr. Sibel SONUÇ tarafından oluşturulan jüri, yazılı sorularla öğrencileri değerlendirmiş ve Ayazağa Işık Lisesi öğrencisi Gökay CAN ödülü almaya layık görülmüştür. Okullarını bu yarışmada temsil eden Işık Lisesi öğrencisi Ari SİVASLIOĞLU, Ayazağa Işık Lisesi öğrencisi Gökay CAN, Erenköy Işık Lisesi öğrencisi Ece KARAOSMANOĞLU ve Erenköy Işık Fen Lisesi öğrencisi Zeynep KARAKARTAL'a katılım belgeleri takdim edilecek, Gökay CAN ise okulunun mezuniyet töreninde onurlandırılacaktır.

Yarışmaya katılan ve başarılarıyla jüri üyelerinin takdirlerini kazanan tüm öğrencilerimizi, ailelerini, onları yetiştiren öğretmenlerimizi de kutluyoruz.

    23 / 05 / 2016

    Euro.Message madebycat