FMV Işık Okulları & British Side Yaz Okulu

FMV Işık Okulları & British Side Yaz Okulu Kayıtları başlıyor. Çocuklar bu yaz İngilizceyi eğlenerek öğrenecek.

FMV Işık Okulları & British Side yaz okulu, ana dili İngilizce olan eğitmenler eşliğinde yaz döneminde çocuklarının hem İngilizcelerini geliştirmesini hem de eğlenmesini isteyen veliler için bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Yaz okulu arayışında olan veliler hedefleri doğrultusunda çeşitli kriterleri göz önünde bulundurarak seçim yapıyorlar. Amaç bazen spor bazen de dil eğitimi olabiliyor. FMV Işık Okulları, British Side ile yaptığı işbirliği sonucu her iki seçeneği bir arada sunuyor. Yaz okulu, çocuklarıneğitim ve aktivitelerde gün boyunca İngilizce konuşacakları önemli bir fırsat olacak.

Erenköy Işık Okulları'nda yapılacak olan eğitimler dört haftalık olacaktır. Hafta içi her gün 09.30 - 16.30 saatleri arasında sabahtan öğle yemeğine kadar İngilizce sınıf eğitimi ve öğleden sonra yine İngilizce spor ve sınıf dışı aktivitelerin yapılacağı bir program olacaktır. Program yaz boyunca iki kez tekrarlanacaktır. İngilizce sınıf içi eğitiminde her hafta bir kitap çalışması (09.30 - 12.30) ve (13.30 - 16.30) basketbol, yüzme, masa tenisi, aşçılık, sanatsal faaliyetler ve dans gibi aktiviteler ana dili İngilizce olan eğitmenler tarafından gerçekleştirilecektir.

Kayıtlar British Side tarafından yapılacaktır.

Tarih ve ücretlendirmeler şu şekildedir;

1 hafta : 1.000 TL
2 hafta : 1.500 TL
3 hafta : 2.200 TL
4 hafta : 2.600 TL

Periyod 25 Haziran Pazartesi 20 Temmuz Cuma
Periyod 23 Temmuz Pazartesi 17 AğustosCuma

4 haftayı tamamlayan öğrencilerimiz katılım sertifikası alacaklardır. Servis imkanı isteyen velilerimiz Erenköy Işık Okulları ile iletişime geçip gerekli bilgileri alabilirler.

Bir sorunuz olması durumunda hafta içi/sonu her gün 09:00-18:00 saatleri arasında belirttiğimiz telefon numaralarından ya da e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İyi dileklerimizle,

Özden Soyer

Erenköy Işık Okulları Kampüs Müdürü

    27 / 04 / 2012

    Euro.Message madebycat