FMV IŞIK OKULLARI İSTANBUL'A SATRANÇ HEDİYE EDİYOR!

FMV Işık Okulları olarak , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında İstanbul'un farklı noktalarında satranç masaları kurarak çocuklara ve gençlere satrancı hatırlatmayı hedefliyoruz.

Bu yıl 4-6 Mayıs tarihleri arasında yedincisi düzenlenecek Satranç Takım Yarışması'nın etkinlikleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleriyle birleştirildi.FMV Işık Okulları olarak hedefimiz , Türkiye'nin geleceğini kuracak çocuklara; öngörü, strateji, sabır ve takım ruhu gibi temel nitelikleri aşılayan satrancı tüm İstanbul'a yeniden hatırlatmak.

Etkinlikler kapsamında 23 Nisan 2012 tarihinde İstinye Park, Bağdat Caddesi ve Nişantaşı'nda onlarca satranç masası kurulacak ve herkes satranç oynamaya davet edilecek.

Etkinlik Noktaları:

İstinye Park Cafe Nero Önü 10:00 - 22:00 saatleri arası
Nişantaşı Beymen Brasserie Karşısı 10:00 - 20:00 saatleri arası
Bağdat Caddesi 10:00 - 22:00 saatleri arası

FMV Işık Okulları Satranç Takım Yarışması'nın Yedincisini Düzenliyor!

FMV Işık Okulları, Ayazağa Kampüsü'nde 4-6 Mayıs tarihleri arasında 7. Satranç Takım Yarışması'nı düzenliyor. Türkiye Satranç Federasyonu'nun desteklediği yarışmada önceki yıllarda olduğu gibi Işık Okulları yurt içi ve yurt dışından gelecek takımları ağırlayacak. Turnuva kapsamında ayrıca 5 Mayıs 2012 tarihinde anaokulları kategorisinde olmak üzere FMV Işık Anaokulları 3. Satranç Şöleni düzenlenecek. Şölen FMV'nin danışmanlığını yaptığı Fenerbahçe Eğitim Kurumları'nda gerçekleştirilecek.

Yaklaşık 1500 öğrencinin katılacağı turnuva ile ilgili detaylı bilgiler ve gelişmeler " http://fmvsatranc.blogspot.com" adresinden, "FMV ISIK OKULLARI SATRANC TAKIM YARISMASI" adlı facebook grubundan ve "fmvsatranc" adlı twitter hesabından ayrıca takip edilebilecek.

    18 / 04 / 2012

    Euro.Message madebycat