IŞIK'ta Açık Hava Konserleri başlıyor.

FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsü'nde IŞIKLI GECELER sloganı ile gerçekleştirilecek bir dizi konser ve etkinlik kapsamında Nev, Yaşar, Göksel ve Yüksek Sadakat grubu müzikseverlerle buluşacak. Işıklı Geceler 28 Haziran'da Nev konseriyle başlıyor.

Nişantaşı bu yaz yıldız isimlerin konserleri ile şenlenecek. Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları, Feyziyeliler Işıklılar Derneği ve Şişli Belediyesi işbirliğiyle Nişantaşı Işık Okullarının özel olarak dekore edilen avlusunda gerçekleştirilecek Işıklı Geceler kapsamında birbirinden ünlü sanatçılar konserleri ile yaz gecelerine ayrı bir keyif katacak.

IŞIKLI GECELER, 28 Haziran'da Nev konseri ile açılacak. Etkinlik 4 Temmuz Yaşar, 11 Temmuz Göksel ve 18 Temmuz Yüksek Sadakat konserleriyle devam edecek. FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsü'nde yer alacak konserlerin bilet ücretleri 35 ile 45 TL arasında belirlendi. FMV Işık Okulları mezunları ile öğrenciler bu konserleri özel indirimli izleyebilecek.

Işıklı Geceler konser biletleri için detaylı bilgiye 0 (212) 248 55 08 numaralı telefondan ya da Biletix gişelerinden ulaşılabilir.

    20 / 06 / 2012

    Euro.Message madebycat