Yeni eğitim-öğretim yılında kitap, e-kitap ve kırtasiye ihtiyaçları

FMV Işık Okulları öğrencileri yeni eğitim-öğretim yılında kitap, e-kitap ve eğer arzu ederseniz kırtasiye ihtiyaçlarını hem internet üzerinden hem de okuldaki Pusula stantlarında karşılayabilecekler.


Sayın Velimiz,

FMV Işık Okulları ve Pusula olarak öncelikle belirtmeliyiz ki uzun bir yaz tatili sonrası 09 Eylül tarihi itibariyle başlangıcını yapacağımız 2013-2014 eğitim-öğretim yılının heyecanı içerisindeyiz. Türkiye'nin eğitimdeki lideri FMV Işık Okulları yine Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, bu eğitim döneminde tabletli eğitimi öğrencilerinin ve siz değerli velilerin hayatına tüm katma değerleri ile kazandırmayı hedefliyor.

Kitap listeleri, FMV Işık Okulları eğitim konseptine uygun olarak seçildi ve oluşturuldu. Sizlerden geçmiş yıllarda gelen talepleri de göz önünde bulundurarak, kitap satış operasyonumuzun güncellemeleri yapıldı ve hazırlıklar tamamlandı. Her eğitim yılı başında birçok velimizin şikayet ettiği, kitap alımlarındaki yoğunluk ve kargaşayı önlemek amacı ile artık öğrencilerinizin kitaplarını Pusula Yayıncılık tarafından FMV Işık Okulları için özel olarak hazırlanan web sitesi www.pusulaokul.com üzerinden online olarak bir tık ile sipariş verebileceksiniz. Verdiğiniz siparişler kargo bedeli ödemeden kapınıza teslim edilecek. Dileyen velilerimiz FMV Işık Okullarının kampüslerinde bulunan Pusula stantlarından da bizzat alışverişlerini yapabilecekler. 20 Ağustos 2013 Salı günü ilgili kampüslerde bulunan stantlarımızda ve online mağazamızdan dilediğiniz kitap, e-kitap, kırtasiye ve katma değerli servis tedariklerine başlayabileceksiniz.

Tabletli eğitim ve tabletli eğitime hazırlık konsepti ile öğrencilerimizin ve tüm velilerimizin kullanımına sunulacak FMV Işık e-kitap uygulamasına iOS ve android işletim sistemli tablet ve cep telefonlarından ulaşarak okulumuz kitaplarını e-kitap olarak edinebileceğiniz gibi, öğretmenlerimizin hazırladığı ders notlarına da yine FMV Işık e-kitap uygulaması üzerinden erişebileceksiniz.

Ders notlarının dışında siz değerli velilerimizin de FMV Işık e-kitap uygulaması üzerinden binlerce yayına elektronik ortamda ulaşmasını sağlayacak sistem, Pusula tarafından geliştirilmiş cihaz bağımsız bir e-kitap tedarik sistemi. www.pusulaokul.com üzerinden aldığınız kullanıcı adı ve şifresini FMV Işık e-kitap uygulamasına girmek için de kullanabileceksiniz. Ayrıca sitemizden vereceğiniz sipariş tutarı toplamı kadar, e-dergi, e-kitap, e-gazete ve e-kataloglardan oluşan eşsiz bir e-yayın koleksiyonuna, FMV Işık e-kitap uygulaması üzerinden ücretsiz olarak ulaşabileceksiniz.

İşbirliğiniz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz...

 


FMV Işık Okulları & Pusula Yayıncılık

 
 
 

    12 / 08 / 2013

    Euro.Message madebycat