Haberler
-
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı
23.04.2020Değerli Işıklılar, Sevgili Öğrencilerimiz, FMV Işık Okulları olarak Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 100. yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, geleceğimizin güvencesi çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın heyecanı içerisindeyiz. İçinde bulunduğumuz bu olağanüstü günler nedeniyle kutlamalarımızı öğrencilerimiz ve tüm Işık Ailesi ile birlikte dijital platformlar üzerinden yine aynı coşkuyla hayata geçiriyoruz. 100. yılın anısına, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığıyla aydınlanan eğitim öğretim yolculuğumuzda, çok önem verdiğimiz Ata'mız kitapları serimize bir yenisini daha ekledik. Işıklıların Kılavuzu: Atatürk Okullar tekrar açıldığında öğrencilerimize basılı olarak da hediye edeceğimiz kitabımıza https://www.fmv.edu.tr/tr/haberler/isiklilarin-kilavuzu-ataturk linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ata’mızın yaşamından çok değerli kesitleri yansıtan kitap O’nun, bir ülkenin temellerini atarken, Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarken yaşadıklarını, geleceğe umutla bakan bir liderin coşkusunu, özgürlüğe, ülkesine, halkına dair inancını yansıtıyor. Değerli öğretmenlerimizin hazırladığı bu kitabı sunarken, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyor, sağlıklı günlerde yeniden buluşmayı diliyoruz. Saygılarımızla, FMV IŞIK OKULLARI -
100. Yıl 23 Nisan Dijital Resim Sergisi
22.04.2020Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği ve TBMM'nin kuruluş günü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılında FMV Işık Okulları olarak her yıl öğrencilerimizin birbirinden renkli eserlerini sergilediğimiz geleneksel Işıklı Renkler Resim Sergisi’ni dijital ortama taşıyoruz! 4 yerleşkemizde birbirinden güzel rengarenk, umut dolu 1000 eserin yer aldığı sergimizi https://www.fmv.edu.tr/tr/duyurular/100-yil-23-nisan-dijital-resim-sergisi adresinden ziyaret edebilirsiniz. -
100. Yıl 23 Nisan Dijital Resim Sergisi / Lise
22.04.2020 -
100. Yıl 23 Nisan Dijital Resim Sergisi / Anaokulu
22.04.2020 -
100. Yıl 23 Nisan Dijital Resim Sergisi / İlköğretim
22.04.2020 -
10. Yıl Marşı
22.04.202010. Yıl Marşı’nı FMV Işık Okullarının birbirinden yetenekli öğrencilerinden dinliyoruz! Bu coşku dolu marşı anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki 63 öğrencimiz seslendirirken onlara farklı düzeylerden 15 öğrencimiz de enstrümanlarıyla eşlik etti. Öğrencilerimizin her biri evlerinde derslerine devam ederken bir yandan da öğretmenlerinin desteği ile bu videoları hazırladılar. Emeği geçen tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, içlerindeki vatan sevgisinin daim olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Dilerseniz siz de onlara eşlik ettiğiniz videolarınızı @fmvisikokullari’nı etiketleyerek kendi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, Ata’mızın açtığı yolda, ışığınızı yayabilirsiniz. -
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Kutlarken Bir Çocuk (Özden İnönü Toker) Gözüyle Atatürk
21.04.2020 -
OYNAR MISIN BİZİMLE?
21.04.202023 Nisan coşkusu katlanarak artıyor. Söz ve müziği "SAKLI MÜZİK SANDIĞI" adlı çocuk şarkıları kitabının yazarı, besteci-piyano öğretmeni Birim Görsev’e ait "Oynar mısın Bizimle?" parçasını anaokulu , ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz, öğretmenleri ile birlikte çalıp seslendirdi. Büyük emekler sonucu ortaya çıkan renkli ve keyifli görüntüler bizleri gururlandırırken güzel günlerin geleceğine dair umut da verdi. -
FMV Işık Okulları 23 Nisan 100. Yıl Marşı - uzun versiyon
21.04.202023 Nisan heyecanı Işık’ta parlıyor! TBMM'nin kuruluş günü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. Yılı için sözleri öğrencilerimiz tarafından yazılan, bestesi ise dünyaca ünlü arp sanatçımız Şirin Pancaroğlu’na ait çok özel bir marş hazırladık. Gelin 72 öğrencimizin enstrümanları ile çalıp seslendirdiği bu çok anlamlı marşın coşkusuna ortak olalım. Onları ailece, hep birlikte dinleyelim, öğrenelim; birlikte söyleyelim ve kendi videolarımızı çekip paylaşalım. 23 Nisan Marşı'nın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, bayramınızı Işıklı saygı ve sevgilerimizle kutluyoruz! -
FMV Işık Okulları 23 Nisan 100. Yıl Marşı
20.04.202023 Nisan heyecanı Işık’ta parlıyor! TBMM'nin kuruluş günü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. Yılı için sözleri öğrencilerimiz tarafından yazılan, bestesi ise dünyaca ünlü arp sanatçımız Şirin Pancaroğlu’na ait çok özel bir marş hazırladık. Gelin 72 öğrencimizin enstrümanları ile çalıp seslendirdiği bu çok anlamlı marşın coşkusuna ortak olalım. Onları ailece, hep birlikte dinleyelim, öğrenelim; birlikte söyleyelim ve kendi videolarımızı çekip paylaşalım. 23 Nisan Marşı'nın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, bayramınızı Işıklı saygı ve sevgilerimizle kutluyoruz! -
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Töreni
20.04.2020Bu yıl okullarımızda olamasak da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı dijital platformlarda coşkuyla kutluyoruz. 23 Nisan Perşembe günü saat 10.00’da Atatürk’ün mirasını yaşatmak, aydınlık yarınların ışığı olmak için bayraklarımızla, hep birlikte ekranlarımızın başındayız. -
Ücret İadeleri Hakkında Bilgilendirme
17.04.2020