7. Sınıflarımız için eTwinning Projesi
6. sınıfta “Baştan Yazalım Mitoloji” projesi ile mitoloji ve kahramanlarını tanıyan öğrencilerimiz, bu sene Avrupa ortaklarıyla efsaneleri okuma ve inceleme çalışmaları yapacaklar.
![](http://www.fmv.edu.tr/resources/files/Okullar-icerik/Isikli-basarilar/etwinning.jpg)
6. sınıfta “Baştan Yazalım Mitoloji” projesi ile mitoloji ve kahramanlarını tanıyan öğrencilerimiz, bu sene Avrupa ortaklarıyla efsaneleri okuma ve inceleme çalışmaları yapacaklar.