8. Sınıflar Öğrenci-Öğretmen Görüşmeleri
18 Kasım 2018 Çarşamba günü, 8. sınıf öğrencilerimizin tüm öğretmenleriyle, akademik başarı, hedefler ve ders çalışma yollarını değerlendirdiği, birebir görüşmeler verimli bir şekilde gerçekleştirilmiştir.
![](http://www.fmv.edu.tr/documents/kampusler/nisantasi/ilkorta/photo20181203084933.jpg)
18 Kasım 2018 Çarşamba günü, 8. sınıf öğrencilerimizin tüm öğretmenleriyle, akademik başarı, hedefler ve ders çalışma yollarını değerlendirdiği, birebir görüşmeler verimli bir şekilde gerçekleştirilmiştir.