Sanatın Gücü!
Tüm bu konuları eleştirel bir platforma taşımak, başyapıtlara birer dünya mirası gözüyle bakarak sahip çıkmak ve onların bize taşıdığı kültürü anlayabilmek adına "Sanatın Gücü" isimli akademik programımızı Sanat Gurmeleri Kulübü öğrencilerimize ve programımıza katılmak isteyen herkese açıyoruz.
Öyleyse durmayın! Sizleri de bizlerle beraber tarihsel bir zeminde eserleri incelemeye bekleriz.
Sanat Bir Manifestodur!