TÜBİTAK Marmara Bölge Finalindeyiz
Derin Öğrenme Yöntemi ile Çevresindeki Nesneleri Tanıyan ve Görme Engelli Bireylere Sınıflandıran Giyilebilir Cihazın Geliştirilmesi isimli projemiz ile TÜBİTAK Marmara Bölge Finali’ndeyiz.
![](http://www.fmv.edu.tr/resources/files/tubitak-bolge-fiinalindeyiz.jpg)
Derin Öğrenme Yöntemi ile Çevresindeki Nesneleri Tanıyan ve Görme Engelli Bireylere Sınıflandıran Giyilebilir Cihazın Geliştirilmesi isimli projemiz ile TÜBİTAK Marmara Bölge Finali’ndeyiz.