Etkinlikler
-
SINIFLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI
18.02.2020Atatürk’ün “Bütün millet ve memleket evlatlarını sportmen yapabilmek için sarf edilen çalışmanın ehemmiyet ve kutsiyeti aynı derecede kıymetli ve mühimdir.” sözlerinin bilinciyle okul hedeflerimizde belirtildiği gibi öğrencilerimizin sportif alanlarda da etkin olabilmeleri için FMV Özel Erenköy Işık Lisesi ve Fen Lisesi Uygulamalı Dersler Bölümü tarafından düzenlenen “Sınıflar Arası Voleybol Turnuvası” 14.02.2020 tarihinde 12. sınıflar ile hazırlık sınıfları arasında yapılan final müsabakasıyla sona ermiştir. Finalde 12. sınıflar birinci olmuştur. Turnuvada başarıyla mücadele eden öğrencilerimize okul müdür yardımcımız Sayın Tolga YILMAZ tarafından kupa ve madalyaları verilmiştir. Performans gösteren tüm öğrencilerimize ve emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz. -
STORY SLAM 2
18.02.2020STORY SLAM 2 -
TINYMUN CONFERENCE
18.02.2020TINYMUN CONFERENCE -
ULUDAĞ KAYAK KAMPI
18.02.2020 -
ULUDAĞ KAYAK KAMPI
18.02.2020 -
YEKTA KOPAN SÖYLEŞİSİ
18.02.2020 -
100. GÜN
17.02.2020100. GÜN -
CAS Kulübü “Sevgi Günü” Kermesi
17.02.2020CAS Kulübü “Sevgi Günü” Kermesi -
CEMAL SÜREYA’YI ANMA PANELİ
17.02.2020 -
ESKRİM BAŞARISI
17.02.2020ESKRİM BAŞARISI -
FMV AYAZAĞA IŞIK LİSESİ VE FEN LİSESİ MÜNAZARA KULÜBÜ ÖĞRENCİLERİ CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİNDE
17.02.2020FMV Ayazağa Işık Lisesi ve Fen Lisesi Münazara Kulübü öğrencileri, 15-16 Şubat 2020 tarihlerinde Cağaloğlu Anadolu Lisesinde düzenlenen Münazara Turnuvası’na katılmışlardır. Turnuvaya iki takım ve altı izleyici öğrenciyle katılan kulübümüz çeyrek finalde yarışma şansını bir puanla kaçırmıştır. Kulüp öğrencilerimiz iki gün süren turnuvanın sonunda keyifli ve farklı bir ortamı tecrübe ettiklerini dile getirmişlerdir. -
FMV AYAZAĞA IŞIK LİSESİ ve FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZ “KİMFİBİ” DENEY YARIŞMASINDA
17.02.2020FMV Erenköy Işık Fen Lisesi tarafından 15 Şubat 2020 tarihinde düzenlenen ve bilimsel çalışmalarda deneyin, yaşayarak öğrenmenin önemini vurgulayan “KİMFİBİ” (Kimya, Fizik, Biyoloji) deney yarışmasında öğrencilerimiz; 10. Sınıf Fizik, 10. Sınıf Kimya, 10 Sınıf Biyoloji, 11. Sınıf Fizik ve 11. Sınıf Kimya kategorilerinde yarışmışlardır. Yarışma sonunda jüri üyelerinin yaptığı değerlendirme sonucu, Kimya kategorisinde 10. sınıf öğrencilerimiz; Bora AKARI, Herdem Yaz BÖLÜKBAŞI ve Helin Dilan POLATBİLEK 1. olmuşlardır. Yarışmaya katılan ve ödül alan öğrencilerimizi tebrik eder, gelecek hayatlarında başarılarının artarak devam etmesini dileriz.