Duyurular
-
General Knowledge Quiz Show
06.12.2018 -
MENTOR BUDDY PROGRAM
06.12.2018 -
Özel Ispartakule Işık Lisesi ve Fen Lisesi, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılına 11 Eylül Pazartesi günü başladı.
06.12.2018"Önce İyi İnsan Yetiştirir" mottosu ile hareket eden FMV Işık Okulları olarak, aramıza yeni katılan sevgili öğrencilerimize, veli ve öğretmenlerimize hoş geldiniz der, tüm öğrencilerimize bu yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar dileriz. -
GÖRGÜ KURALLARI VE NEZAKET EĞİTİMLERİ -1 SOFRA ADABI
06.12.2018FMV Ispartakule Işık Lisesi ve Fen Lisesi olarak "Nezaket Dünyayı Ayakta Tutar" anlayışıyla öğrencilerimiz için başlattığımız "Görgü Kuralları ve Nezaket Eğitimleri"nin ilki olan "Sofra Adabı" eğitimi, 26 Ekim 2017'de başlıyor. Teorik ve uygulamalı olarak iki aşamada gerçekleştirilecek olan Sofra Adabı eğitiminde öğrencilerimiz; doğru çatal bıçak kullanımı, peçete kullanımı, yeme-içme adabı, sofrada oturma, garsonla iletişim ve hesap ödeme gibi konularda bilgi sahibi olacaklar. -
FMV ISPARTAKULE IŞIK LİSESİ YILDIZLARINI ARIYOR...
06.12.2018 -
EDEBİYAT SÖYLEŞİ KUŞAĞI 2 "Kimsenin kimseye gözü değmiyorsa şiir niye?"
06.12.2018İmgeli şiirin önemli temsilcilerinden, son dönem şiirimizin büyük ustalarından Haydar ERGÜLEN'i 27 Ekim Perşembe günü FMV Özel Ispartakule IŞIK Lisesi ve Fen Lisesinde ağırlıyoruz. Öğrencilerimiz, kendi kuşağının en çok ses getiren şairlerinin başında gelen Haydar ERGÜLEN' den şiirin inceliklerini ve derinliğini dinleyerek şiir inceleme ve anlama konusunda önemli adımlar atacaklar. -
"İnternet Bağımlılığı ve Siber Psikoloji" Semineri
06.12.2018 -
Van Gogh replika çalışmalarının yer aldığı sergimiz 20 Aralık - 15 Ocak tarihleri arasında
06.12.2018Görsel Sanatlar dersinde öğrencilerimizin yaptıkları Van Gogh replika çalışmalarının yer aldığı sergimizi 20 Aralık - 15 Ocak tarihleri arasında okulumuzda ziyaret edebilirsiniz. -
"BİLİMDE IŞIK VAR" FOTOĞRAF YARIŞMASI KATILIM FORMU
06.12.2018ÖĞRENCİNİN ADI - SOYADI : * YAPIT ADI : * OKULUN ADI - SINIFI : * OKULUN TELEFONU-FAKSI - ELEKTRONİK POSTA ADRESİ: * OKULUN AÇIK ADRESİ: * ÖĞRENCİ VELİSİNİN ADI-SOYADI CEP TELEFON NUMARASI: * DANIŞMAN ÖĞRETMENİN ADI-SOYADI: * OKUL MÜDÜRÜNÜN ADI- SOYADI: * FOTOĞRAF YÜKLE: -
Yaratıcı Yazarlık Kulübü Öğrencilerimizin Hazırladığı Kültür ve Edebiyat Dergimiz "Duvar Yazısı"
06.12.2018 -
Erkeğin Desteği Olmazsa Ayrımcılık Son Bulmaz KADIN İÇİN ERKEK
06.12.2018"Erkeğin desteği olmazsa ayrımcılık son bulmaz." sloganı ile yola çıkan "HeForShe" projesi kapsamında düzenlenecek olan gösterimiz, 08.Mart.2018 Perşembe günü 14.45-16.00 saatleri arasında oditoryumda gerçekleşecektir. -
Resim – Fotoğraf İlişkisi ve Sanatın Kullanım Alanları Paneli
06.12.2018